BDK
4 providers
Rouge Smoking
Extrait
$5.99$5.99/ml
$24.99$5.00/ml
$42.99$4.30/ml
best of 2 providers at 10 ml
$234.99$2.35/ml
best of 4 providers at 100 ml
As of Sep 27, 2026: BDK full bottles start at $134.99, with a median $1.90/ml across 24 bottle sizes we price, compared across 5 retailers. 22 fragrances, 106 live offers in total. The deepest markdown against list price is 33%.
Best value per ml right now: BDK Oud Abramad at $1.35/ml for the 100 ml. Most widely stocked: BDK Vanille Caviar, carried by 4 providers.
Figures as of Sep 27, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
BDK
4 providers
Extrait
$5.99$5.99/ml
$24.99$5.00/ml
$42.99$4.30/ml
best of 2 providers at 10 ml
$234.99$2.35/ml
best of 4 providers at 100 ml
BDK
4 providers
EDP · Unisex
$4.99$4.99/ml
$19.99$4.00/ml
$33.99$3.40/ml
$149.98$1.50/ml
best of 4 providers at 100 ml
BDK
4 providers
Extrait
$7.99$7.99/ml
$33.99$6.80/ml
$28.00$3.50/ml
$53.99$5.40/ml
best of 2 providers at 10 ml
$185.00$1.85/ml
best of 3 providers at 100 ml
BDK
4 providers
EDP · Unisex
$4.99$4.99/ml
$19.99$4.00/ml
$15.00$1.88/ml
$31.99$3.20/ml
$161.69$3.23/ml
$189.99$1.90/ml
best of 2 providers at 100 ml
BDK
4 providers
EDP
$4.99$4.99/ml
$19.99$4.00/ml
$22.00$2.75/ml
$34.99$3.50/ml
best of 2 providers at 10 ml
$169.99$1.70/ml
best of 3 providers at 100 ml
BDK
3 providers
EDP
$4.99$4.99/ml
$19.59$2.45/ml
$153.29$3.07/ml
$134.99$1.35/ml
best of 2 providers at 100 ml
BDK
3 providers
EDP
$4.99$4.99/ml
$4.99$2.50/ml
$19.99$4.00/ml
$34.99$3.50/ml
$199.99$2.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
64 deals · page 1 of 3
100 ml · EDP
$155.00$230.00$1.55/ml
at Olfactory Factory LLC
tracked low
100 ml · Extrait
$261.99$320.00$2.62/ml
at Maple Prime
$44.60 cheaper than the next best store
tracked low
100 ml · EDP
$219.99$250.00$2.20/ml
at Maple Prime
$7.50 cheaper than the next best store
tracked low
50 ml · EDP
$161.69$3.23/ml
at FragranceNet
10 ml · EDP · Mini
$51.79$5.18/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$245.69$2.46/ml
at FragranceNet
over usual
10 ml · Extrait · Mini
$66.49$6.65/ml
at FragranceNet
tracked low
50 ml · Extrait
$207.89$4.16/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$290.00$2.90/ml
at Twisted Lily
tracked low
50 ml · EDP
$164.49$3.29/ml
at FragranceNet
10 ml · Extrait · Mini
$68.59$6.86/ml
at FragranceNet
10 ml · Extrait · Mini
$68.59$6.86/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · Extrait · Tester
$185.00$1.85/ml
at Olfactory Factory LLC
100 ml · EDP · Tester
$169.99$1.70/ml
at Olfactory Factory LLC
$75.70 cheaper than the next best store
tracked low
100 ml · EDP · Tester
$135.00$1.35/ml
at Olfactory Factory LLC
tracked low
100 ml · Extrait
$205.00$360.00$2.05/ml
at Olfactory Factory LLC
best of 2 providers at 100 ml
100 ml · EDP
$290.00$2.90/ml
at Twisted Lily
tracked low
100 ml · EDP
$290.00$2.90/ml
at Twisted Lily
tracked low
100 ml · EDP
$290.00$2.90/ml
at Twisted Lily
tracked low
100 ml · EDP
$290.00$2.90/ml
at Twisted Lily
tracked low