Daily Fragrance Scout

Emotions Elixir fragrance prices

As of Oct 1, 2026: Emotions Elixir full bottles start at $160.00, compared across 2 retailers. 3 fragrances, 5 live offers in total.

Best value per ml right now: Emotions Elixir Heaven Perfume at $1.60/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Emotions Elixir Rapture, carried by 2 providers.

Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded

What is the best value Emotions Elixir bottle right now?
Emotions Elixir Heaven Perfume at $1.60/ml for the 100 ml (as of Oct 1, 2026), the lowest price per millilitre of any Emotions Elixir full bottle with a live offer. Value here is arithmetic on the asking price and the size, nothing else.

Emotions Elixir compared

Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.

  • Emotions Elixir

    2 providers

    Rapture

    EDP

    Bottle size for Emotions Elixir Rapture

    $160.00$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Emotions Elixir

    1 provider

    Heaven Perfume

    EDP

    Bottle size for Emotions Elixir Heaven Perfume

    $160.00$1.60/ml

  • Emotions Elixir

    1 provider

    Intrigue

    EDP

    Bottle size for Emotions Elixir Intrigue

    $164.99$1.65/ml

Every Emotions Elixir fragrance we price

Every Emotions Elixir fragrance we price

Live Emotions Elixir offers