Jean Charles Brosseau
2 providers
Ombre Rose
EDT · Women
$29.99$0.60/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.99$0.28/ml
As of Oct 1, 2026: Jean Charles Brosseau full bottles start at $22.95, with a median $0.56/ml across 5 bottle sizes we price, compared across 3 retailers. 4 fragrances, 7 live offers in total. The deepest markdown against list price is 45%.
Best value per ml right now: Jean Charles Brosseau Fleurs D'ombre Rose at $0.56/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Jean Charles Brosseau Ombre Rose, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Jean Charles Brosseau
2 providers
EDT · Women
$29.99$0.60/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.99$0.28/ml
4 deals · page 1 of 1
100 ml · EDT
$38.49$0.38/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$55.99$0.56/ml
at FragranceNet
tracked low
75 ml · EDP
$57.39$0.77/ml
at FragranceNet
tracked low