Kylie Jenner
2 providers
Cosmic 2.0
EDP · Women
$52.49$1.17/ml
best of 2 providers at 45 ml
$73.49$0.73/ml
best of 2 providers at 100 ml
As of Oct 1, 2026: Kylie Jenner full bottles start at $47.95, with a median $1.07/ml across 11 bottle sizes we price, compared across 3 retailers. 6 fragrances, 16 live offers in total. The deepest markdown against list price is 30%.
Best value per ml right now: Kylie Jenner Cosmic 2.0 Perfume at $0.59/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Kylie Jenner Cosmic 2.0, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Kylie Jenner
2 providers
EDP · Women
$52.49$1.17/ml
best of 2 providers at 45 ml
$73.49$0.73/ml
best of 2 providers at 100 ml
Kylie Jenner
2 providers
EDP · Women
$58.79$1.31/ml
best of 2 providers at 45 ml
$75.59$0.76/ml
best of 2 providers at 100 ml
Kylie Jenner
2 providers
EDP · Women
$55.99$1.24/ml
$70.69$0.71/ml
best of 2 providers at 100 ml
16 deals · page 1 of 1
100 ml · EDP
$73.49$76.99$0.73/ml
at FragranceNet
best of 2 providers at 100 ml
tracked low
100 ml · EDP
$75.59$76.99$0.76/ml
at FragranceNet
best of 2 providers at 100 ml
tracked low
100 ml · EDP
$58.95$84.00$0.59/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$58.95$84.00$0.59/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$70.69$82.99$0.71/ml
at FragranceNet
best of 2 providers at 100 ml
tracked low
45 ml · EDP
$62.99$1.40/ml
at FragranceNet
tracked low