Paris Corner
3 providers
Marshmallow Blush
EDP · Unisex
$24.99$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$29.99$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
As of Sep 27, 2026: Paris Corner full bottles start at $7.69, with a median $0.30/ml across 110 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 110 fragrances, 163 live offers in total. The deepest markdown against list price is 33%.
Best value per ml right now: Paris Corner Strawberry Pound Cake at $0.30/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Paris Corner Date Caramel, carried by 3 providers.
Figures as of Sep 27, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Paris Corner
3 providers
EDP · Unisex
$24.99$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$29.99$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
67 deals · page 1 of 3
100 ml · EDP
$40.81$60.00$0.41/ml
at eCosmetics
best of 2 providers at 100 ml
tracked low
100 ml · EDP
$38.51$50.00$0.39/ml
at eCosmetics
tracked low
100 ml · EDP
$36.65$45.00$0.37/ml
at eCosmetics
tracked low
100 ml · EDP
$41.33$50.00$0.41/ml
at eCosmetics
tracked low
100 ml · EDP
$30.09$0.30/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$31.49$0.31/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.29$0.34/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$31.49$0.31/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$36.39$0.36/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$30.79$0.31/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$44.79$0.45/ml
at FragranceNet
over usual
100 ml · EDP
$35.69$0.36/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.29$0.34/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · Extrait
$30.09$0.30/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$30.09$0.30/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$34.29$0.34/ml
at FragranceNet
tracked low