Daily Fragrance Scout

Compare all prices for 1 Million Royal →

1 Million Royal Cologne - 6.7 oz.

1 Million Royal Cologne - 6.7 oz.

$187.99$193.00

−3%

You save $5.01$0.94/ml

Size
200 ml($0.94/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
11 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Paco Rabanne 1 Million Royal Eau de Parfum for Men is a new, captivating oriental woody fragrance created by Quentin Bisch and Christophe Raynaud and launched in 2023. This 1 Million Royal cologne opens with invigorating top notes of cardamom, tangerine, and bergamot, leading to a heart of lavender, violet leaf, and sage. The benzoin, cedar, and patchouli base notes create a warm and lingering finish. 1 Million Royal Paco Rabanne is a bold and sophisticated scent for the modern man.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet