Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Acqua Di Gioia →

$111.99$116.00
You save $4.01$2.24/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Giorgio Armani Acqua Di Gioia is a refreshing and radiant fragrance that celebrates the harmony between woman and nature. It opens with a revitalizing splash of Amalfi lemon and crisp mint, delivering an instant wave of freshness that feels clean and vibrant. At the heart of this elegant scent is water jasmine, which adds a smooth, aquatic floral touch that feels soft and calming. The base is where the fragrance reveals its warmth, with notes of Virginia cedar, brown sugar, and French labdanum-creating a subtly sweet, woody finish that lingers beautifully on the skin. Acqua Di Gioia perfume is light, joyful, and effortlessly elegant, making it a go-to fragrance for women who love nature-inspired freshness with a touch of sensuality.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$60.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet