Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Magnolia Nobile →

Acqua Di Parma Magnolia Nobile by Acqua di Parma EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Acqua Di Parma Magnolia Nobile by Acqua di Parma EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$97.99

Tracked low
Size
50 ml($1.96/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
19 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 13, 2026 and Aug 14, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$97.99$96.59AVG $96.59Aug 13, 2026Aug 14, 2026
Aug 13, 2026 $96.59Aug 14, 2026 $97.99rose $1.40 (1.4%)

Range over this window: $96.59 to $97.99. Averaging $96.59, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Original Penguin Penguin Premier Label

    100 ml · EDT

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

    $38.46 cheaper than the next best store

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet