Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Kraus Numero I →

Adamo I by Adamo Parfum EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (ROMAN COLLECTION) for UNISEX

Adamo I by Adamo Parfum EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (ROMAN COLLECTION) for UNISEX

$336.69

At typical
Size
100 ml($3.37/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
11 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$336.69$317.79AVG $325.41Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $317.79Sep 21, 2026 $336.69rose $18.90 (5.9%)

Range over this window: $317.79 to $336.69. Averaging $325.41, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Nobile 1942 Nobile 26

    75 ml · EDP

    $94.49$1.26/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Badee Al Oud For Glory

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Royal Crown Al Kimiya

    100 ml · Extrait

    $279.99$2.80/ml

    at FragranceNet

  • John Varvatos Xx Indigo

    125 ml · EDT

    $36.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Victorinox Swiss Army First Snow

    100 ml · EDT

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Lady Million Fabulous

    30 ml · EDP

    $40.59$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Britney Spears Naked Fantasy Britney Spears

    100 ml · EDT

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Houbigant Mon Boudoir

    100 ml · EDP

    $169.39$1.69/ml

    at FragranceNet