Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Aigner X Limited →

Aigner X Limited by Etienne Aigner EDT SPRAY 4.2 OZ for MEN

Aigner X Limited by Etienne Aigner EDT SPRAY 4.2 OZ for MEN

$30.79

Tracked low
Size
125 ml($0.25/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
9 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Etienne Aigner in 1997, Aigner X Limited by Etienne Aigner for MEN posesses a blend of: jasmine, orange, sandalwood, rose, patchouli, amalfi lemon It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Atelier Materi Cacao Porcelana

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Amber Oud

    60 ml · EDP · Tester

    $37.09$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Bois D'Ambrette

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet

  • Prada Luna Rossa Ocean

    50 ml · EDT

    $83.99$1.68/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier So Scandal

    80 ml · EDP

    $174.29$2.18/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Poivre Pomelo

    10 ml · EDP · Mini

    $55.99$5.60/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Cacao Porcelana

    100 ml · EDP · Tester

    $158.19$1.58/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Rose Ardoise

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet