Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Dafa Al Rooh →

Al Wataniah Dafa Al Rooh by Al Wataniah EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Al Wataniah Dafa Al Rooh by Al Wataniah EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$23.79

Size
100 ml($0.24/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Roja Dove Enigma Pour Femme

    75 ml · EDP

    $163.09$2.17/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Le Bois Glace

    200 ml · EDP

    $121.79$0.61/ml

    at FragranceNet

  • Le Falcone Highfly Aseel

    80 ml · EDP

    $28.69$0.36/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Haute Montagne

    100 ml · EDP

    $81.89$0.82/ml

    at FragranceNet

  • Hamidi Sublime Cherry

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Montale Oud Island

    100 ml · EDP · Tester

    $82.59$0.83/ml

    at FragranceNet

  • Hugo Boss Alive

    EDP · Decant

    $4.19

    at FragranceNet

  • Soki London Artemis

    50 ml · EDP

    $74.19$1.48/ml

    at FragranceNet