Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Massad →

Al Wataniah Massad by Al Wataniah EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Al Wataniah Massad by Al Wataniah EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$44.79

At typical
Size
100 ml($0.45/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
20 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$44.79$44.09AVG $44.09Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $44.09Sep 21, 2026 $44.79rose $0.70 (1.6%)

Range over this window: $44.09 to $44.79. Averaging $44.09, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    118 ml

    $69.99$159.00$0.59/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Yara Perfume Rollerball

    10 ml

    $5.99$15.00$0.60/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low