Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Alibi Eau So Chic →

Alibi Eau so Chic Perfume - 3.4 oz.

Alibi Eau so Chic Perfume - 3.4 oz.

$98.99$99.00

−0%

You save $0.01$0.99/ml

Size
100 ml($0.99/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Oscar De La Renta's Alibi Eau So Chic Eau de Toilette is citrus and floral, built with polished simplicity. Petitgrain, ginger and mandarin orange open with a bright, spiced citrus freshness, while jasmine sambac, magnolia and nectarine bring a soft floral heart. Cedar, musk and crystal amber close the composition with a smooth, grounded finish. This floral fragrance suits refined daily wear.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet