Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Pour Lui →

Annayake Pour Lui by Annayake EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

Annayake Pour Lui by Annayake EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

$69.99

Tracked low
Size
100 ml($0.70/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Annayake in 2000, Annayake Pour Lui by Annayake for MEN posesses a blend of: tea, mandarin orange, bergamot, lotus, hazelnut It is recommended for casual wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 2, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$69.99$69.29AVG $69.29Aug 11, 2026Sep 2, 2026
Aug 11, 2026 $69.29Sep 2, 2026 $69.99rose $0.70 (1%)

Range over this window: $69.29 to $69.99. Averaging $69.29, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • L.T. Piver A La Reine De Fleurs

    100 ml · EDC

    $13.29$0.13/ml

    at FragranceNet