Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Prestige Mahad Al Dhahab →

Arabiyat Prestige Mahad Al Dhahab by Arabiyat EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Arabiyat Prestige Mahad Al Dhahab by Arabiyat EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$51.79

Tracked low
Size
100 ml($0.52/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$54.59$51.79AVG $53.56Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $54.59Sep 21, 2026 $51.79fell $2.80 (5.1%)

Range over this window: $51.79 to $54.59. Averaging $53.56, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Arlyn Sparkling Santal

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Sapil Solid

    100 ml · EDT

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Delilah Blanc

    100 ml · EDP

    $24.49$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Cacharel Anais Anais L'original

    30 ml · EDT

    $21.69$0.72/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Ciel D'hiver

    200 ml · EDP

    $129.49$0.65/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $94.49$0.94/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Murakami Green

    45 ml · EDP

    $111.99$2.49/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet