Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Uniq Oud Forever →

Armaf Uniq Oud Forever by Armaf EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for MEN

Armaf Uniq Oud Forever by Armaf EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for MEN

$26.59

Tracked low
Size
100 ml($0.27/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$27.99$26.59AVG $27.99Aug 11, 2026Aug 21, 2026
Aug 11, 2026 $27.99Aug 21, 2026 $26.59fell $1.40 (5%)

Range over this window: $26.59 to $27.99. Averaging $27.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Ana Abiyedh Scarlet

    60 ml

    $14.99$40.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Al Haramain Amber Oud Gold Edition

    118 ml

    $75.99$189.00$0.64/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Pride Affection Fragrance

    100 ml

    $19.99$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Sherif Fragrance

    100 ml

    $22.99$50.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    118 ml

    $69.99$159.00$0.59/ml

    at Fragrance Outlet