Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Armani Si →

Armani Si Perfume - 3.4 oz. Tester

Armani Si Perfume - 3.4 oz. Tester

$163.99$174.00

−6%Tracked low

You save $10.01$1.64/ml

Size
100 ml($1.64/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
32 minutes ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

The Armani Sì Perfume is an elegant and modern fragrance designed for women who embody strength, grace, and sophistication. With its luminous fruity opening, delicate floral heart, and warm sensual base, it captures both confidence and femininity in a timeless scent.It begins with radiant black currant and green mandarin, notes, adding sweetness and freshness. The heart reveals neroli, rose, patchouli, and oakmoss, creating a soft and romantic bouquet. Finally, the base of vanilla and white musk gives the fragrance depth, warmth, and lasting sensuality.Whether you’re discovering Giorgio Armani Sì Perfume for the first time or adding it to your collection, this Giorgio Armani Sì Eau de Parfume is the perfect choice for women who want elegance and allure in every spritz.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 5 days we have tracked it.

Related deals

  • Yardley London English Lavender

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Miu Miu L’eau Bleue

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Miu Miu L’eau Rosee

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Bvlgari Omnia Pink Sapphire

    65 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Eau De Parfum

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics