Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Aspen →

$19.99$25.00
You save $5.01$0.17/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Coty Aspen Cologne is a fresh, invigorating fragrance that captures the essence of the outdoors. Designed for the modern man who values nature and sophistication, this scent is the perfect blend of clean, crisp notes with earthy warmth.Opening with vibrant green notes, bergamot, and lemon, Aspen Men's Cologne immediately transports you to a refreshing natural escape. The heart reveals a harmonious combination of lavender, juniper, geranium, coriander, cyclamen and a soft floral touch of jasmine and orange blossom. As the fragrance settles, the base notes of balsam fir, cedar, oakmoss, musk, and ambergris provide a grounding, warm finish that lingers throughout the day. Whether for casual wear or outdoor adventures, Coty Aspen Cologne is the perfect companion for the confident, adventurous man.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet