Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Kamuthraa →

Attar Al Has - Kamuthraa - 100ml

Attar Al Has - Kamuthraa - 100ml

$159.00

Tracked low
Size
100 ml($1.59/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Olfactory Factory LLC ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Olfactory Factory LLC Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Jul 25, 2026 and Aug 17, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$175.00$159.00AVG $175.00Jul 25, 2026Aug 17, 2026
Jul 25, 2026 $175.00Aug 17, 2026 $159.00fell $16.00 (9.1%)

Range over this window: $159.00 to $175.00. Averaging $175.00, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Sospiro Vibrato

    100 ml · EDP

    $169.99$325.00$1.70/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Roja Burlington 1819

    100 ml · EDP

    $189.99$400.00$1.90/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Mancera Cedrat Boise Intense

    120 ml · EDP · Tester

    $85.00$225.00$0.71/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Giorgio Armani Acqua Di Gio

    125 ml · EDP

    $65.00$160.00$0.52/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Creed Centaurus

    50 ml · EDP

    Sold out

    at Olfactory Factory LLC

  • Roja A Goodnight Kiss

    100 ml · Parfum

    $675.00$1,750.00$6.75/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Mancera Intense Red Tobacco

    120 ml · Extrait

    $72.99$180.00$0.61/ml

    at Olfactory Factory LLC

    tracked low

  • Xerjoff Torino 25

    50 ml · EDP

    $129.99$270.00$2.60/ml

    at Olfactory Factory LLC

    $38.70 cheaper than the next best store

    tracked low