Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Sheer →

Bebe Sheer Perfume - 3.4 oz.

Bebe Sheer Perfume - 3.4 oz.

$58.90$62.00

−5%Tracked low

You save $3.10$0.59/ml

Size
100 ml($0.59/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
5 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Bebe Sheer Perfume is a light, elegant fragrance that embodies the essence of femininity, freshness, and sophistication. Bebe Sheer Eau de Parfum for Women is designed for women who embrace their natural beauty and confidence, offering a floral and fruity scent that is both refreshing and sensual.The fragrance opens with a vibrant blend of floral notes, red apple, and citruses, offering a crisp, fruity start that awakens the senses. The heart reveals a delicate combination of freesia, peony, and jasmine, creating a soft, feminine floral bouquet. Finally, the base notes of musk, sandalwood, and amber provide a smooth, warm finish, leaving a lasting, sensual trail that lingers beautifully.Whether you're looking for a fragrance for daily wear or a special evening out, Bebe Sheer Perfume for Women offers the perfect balance of freshness, floral elegance, and warmth.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 5 days we have tracked it.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet