Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Black Saffron →

Black Saffron Byredo by Byredo EAU DE PARFUM SPRAY 0.4 OZ MINI for UNISEX

Black Saffron Byredo by Byredo EAU DE PARFUM SPRAY 0.4 OZ MINI for UNISEX

$51.79

Over typical
Size
10 ml($5.18/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
13 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

4.2% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 30, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$51.79$49.69AVG $49.80Aug 11, 2026Sep 30, 2026
Aug 11, 2026 $49.69Sep 30, 2026 $51.79rose $2.10 (4.2%)

Range over this window: $49.69 to $51.79. Averaging $49.80, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Gucci Flora Gorgeous Jasmine

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Chloe Rose Naturelle Intense

    150 ml · EDP

    $80.49$0.54/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Tangerine Wood

    50 ml · EDP

    $42.69$0.85/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Wild Pepper

    50 ml · EDP

    $40.36$0.81/ml

    at FragranceNet

  • Tous Loveme

    90 ml · EDP · Tester

    $51.79$0.58/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium

    8 ml · Parfum · Mini

    $27.29$3.41/ml

    at FragranceNet

  • Guerlain Epices Exquises

    125 ml · EDP

    $115.49$0.92/ml

    at FragranceNet

  • Floris A Rose

    10 ml · EDP · Mini

    $23.09$2.31/ml

    at FragranceNet