Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Rosa Di Filare →

Bois 1920 Rosa Di Filare by Bois 1920 EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Bois 1920 Rosa Di Filare by Bois 1920 EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$142.09

Over typical
Size
100 ml($1.42/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
47 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

9.7% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

5 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 28, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$142.09$123.19AVG $127.13Aug 11, 2026Sep 28, 2026
Aug 11, 2026 $123.19Sep 28, 2026 $142.09rose $18.90 (15.3%)

Range over this window: $123.19 to $142.09. Averaging $127.13, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Wild Child

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

    $38.46 cheaper than the next best store

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Vanilla Woods

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet