Kilian Black Phantom
30 ml · EDP
$179.99$290.00$6.00/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
Compare all prices for Tabac Dore →

Sold out, price withheld
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Imported from the Venba Fragrance Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 8 days we have tracked it.
2 price checks between Sep 10, 2026 and Sep 11, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.
Range over this window: $36.49 to $125.00. Averaging $125.00, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.
30 ml · EDP
$179.99$290.00$6.00/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
100 ml · EDT · Tester
$119.99$185.00$1.20/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
75 ml · EDP
$174.99$2.33/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
100 ml · EDP
$309.98$339.99$3.10/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
120 ml · EDP · Tester
$64.99$0.54/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
50 ml · Extrait
$290.00$310.00$5.80/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed
125 ml · EDP · Tester
$179.99$1.44/ml
at Venba Fragrance
last read 14 days ago; price may have changed