Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Boss The Scent →

Boss The Scent by Hugo Boss EAU DE PARFUM REFILL 5 OZ for WOMEN

Boss The Scent by Hugo Boss EAU DE PARFUM REFILL 5 OZ for WOMEN

$77.69

Tracked low
Size
150 ml($0.52/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
35 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 30, 2026 and Sep 12, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$78.39$77.69AVG $78.39Aug 30, 2026Sep 12, 2026
Aug 30, 2026 $78.39Sep 12, 2026 $77.69fell $0.70 (0.9%)

Range over this window: $77.69 to $78.39. Averaging $78.39, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet