Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Aqua →

Bvlgari Aqua by Bvlgari EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

Bvlgari Aqua by Bvlgari EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

$114.09

Tracked low
Size
100 ml($1.14/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 6, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$115.49$114.09AVG $115.49Aug 11, 2026Sep 6, 2026
Aug 11, 2026 $115.49Sep 6, 2026 $114.09fell $1.40 (1.2%)

Range over this window: $114.09 to $115.49. Averaging $115.49, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet