Paco Rabanne Invictus Victory
100 ml · EDP · Tester
$97.29$0.97/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Giselle →

$22.39
Tracked lowOpens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Carla Fracci in 2003, Carla Fracci Giselle by Carla Fracci for WOMEN posesses a blend of: lily, freesia, tuberose, vanilla, musk It is recommended for romantic wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.
100 ml · EDP · Tester
$97.29$0.97/ml
at FragranceNet
100 ml · EDT
$15.39$0.15/ml
at FragranceNet
236 ml · Mist
$10.49$0.04/ml
at FragranceNet
236 ml · Mist
$10.49$0.04/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$23.09$0.23/ml
at FragranceNet
100 ml · EDT
$20.99$0.21/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$62.99$0.63/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$23.09$0.23/ml
at FragranceNet