Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Costarela →

Carner Barcelona Costarela by Carner Barcelona EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Carner Barcelona Costarela by Carner Barcelona EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$127.39

Size
100 ml($1.27/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
12 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Jean Paul Gaultier Divine

    100 ml · EDP

    $135.09$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Yves Saint Laurent Libre L'absolu Platine Yves Saint Laurent

    90 ml · Parfum

    $188.99$2.10/ml

    at FragranceNet

  • Zaib Saffron Rouge

    100 ml · EDP

    $34.99$0.35/ml

    at FragranceNet

  • Tom Ford Cafe Rose

    30 ml · EDP

    $90.99$3.03/ml

    at FragranceNet

  • Davidoff Cool Water Oceanic

    100 ml · EDT

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Space Age

    100 ml · EDP

    $28.69$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Zaib Royal Silk

    100 ml · EDP

    $29.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Yves Saint Laurent Myslf Yves Saint Laurent

    40 ml · EDP

    $93.79$2.34/ml

    at FragranceNet