Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Alegria De Vivir →

Carolina Herrera Alegria De Vivir by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Carolina Herrera Alegria De Vivir by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$153.29

At typical
Size
100 ml($1.53/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Oct 2, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$153.29$147.69AVG $148.88Aug 11, 2026Oct 2, 2026
Aug 11, 2026 $147.69Oct 2, 2026 $153.29rose $5.60 (3.8%)

Range over this window: $147.69 to $153.29. Averaging $148.88, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

    $25.30 cheaper than the next best store

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Kaseer

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Freedom

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cafecito

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense

    30 ml · EDP

    $104.29$3.48/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet