Daily Fragrance Scout

Compare all prices for La Panthere Etincelante →

Cartier La Panthere Etincelante by Cartier EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ (LIMITED EDITION) for WOMEN

Cartier La Panthere Etincelante by Cartier EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ (LIMITED EDITION) for WOMEN

$170.79

Over typical
Size
75 ml($2.28/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

11.4% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

5 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 28, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$170.79$111.29AVG $134.73Aug 11, 2026Sep 28, 2026
Aug 11, 2026 $111.29Sep 28, 2026 $170.79rose $59.50 (53.5%)

Range over this window: $111.29 to $170.79. Averaging $134.73, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • RDZ Parfums Flan

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Scandal

    80 ml · EDP · Tester

    $93.79$1.17/ml

    at FragranceNet

  • Orto Parisi Risvelium

    2 ml · Parfum · Decant

    $9.79$4.90/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philadelphia

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Divine Nectar

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Glamorous Bouquet

    100 ml · EDP

    $17.49$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Savage Charisma

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Leyenda 21

    100 ml · Extrait

    $126.00$1.26/ml

    at FragranceNet