Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Le Perfume →

Carven Le Parfum Perfume for Women - Eau de Parfum Spray TESTER 3.4 oz

$69.95

Tracked low
Size
100 ml($0.70/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
Not confirmed
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceShop ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceShop Commission Junction product feed. FragranceShop's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 11 days we have tracked it.

Related deals

  • Christian Audigier Ed Hardy

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$75.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lanvin Arpege

    100 ml · EDP · Tester

    $29.99$90.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Aquolina Pink Sugar

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$60.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Jesus del Pozo Halloween Blue Drop

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • 5th Avenue Perfume

    125 ml · Tester

    $44.99$77.00$0.36/ml

    at Fragrance Outlet

  • Vera Wang Princess

    EDT · Tester

    $44.99$76.00

    at Fragrance Outlet

  • Paul Sebastian Cologne

    118 ml · Tester

    $34.99$56.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Paul Sebastian Design

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$55.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet