Daily Fragrance Scout
Caudalie Rose Des Vignes by Caudalie FRESH FRAGRANCE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Caudalie Rose Des Vignes by Caudalie FRESH FRAGRANCE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$34.99

Size
50 ml($0.70/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Arlyn Woody Ginger

    50 ml · EDP

    $42.69$0.85/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Ambergis

    50 ml · EDP

    $42.69$0.85/ml

    at FragranceNet

  • Sillage D'Orient Signature Musk

    100 ml · EDP · Tester

    $64.39$0.64/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Woody Bergamot

    50 ml · EDP

    $40.36$0.81/ml

    at FragranceNet

  • English Laundry Charmer

    100 ml · EDP

    $42.69$0.43/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Dynamic

    100 ml · EDP

    $44.79$0.45/ml

    at FragranceNet

  • Victorinox Rock

    100 ml · EDT

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Aromatic Marine

    50 ml · EDP

    $40.36$0.81/ml

    at FragranceNet