Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ch Bad Boy →

Ch Bad Boy by Carolina Herrera POWER UP SPRAY 3.4 OZ *TESTER for MEN

Ch Bad Boy by Carolina Herrera POWER UP SPRAY 3.4 OZ *TESTER for MEN

$45.49

Size
100 ml($0.45/ml)
Packaging
Tester
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
4 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Burberry Her Elixir

    100 ml · EDP

    $149.79$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Christian Dior Dior Sauvage Elixir

    Parfum · Decant

    $9.79

    at FragranceNet

  • Lattafa Pride Awaan

    100 ml · EDP

    $27.29$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Love

    150 ml · EDT

    $181.99$1.21/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Dylan Purple

    50 ml · EDP

    $77.69$1.55/ml

    at FragranceNet

  • Just Jack Just Oud

    100 ml · EDP

    $22.39$0.22/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Pride Nebras

    100 ml · EDP

    $29.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier by Jean Paul Gaultier EDT SPRAY 4.2 OZ (XMAS COLLECTOR EDITION 2022) for MEN

    125 ml · EDT

    $116.19$0.93/ml

    at FragranceNet