Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ch Bad Boy Cobalt Absolute →

Ch Bad Boy Cobalt Absolute by Carolina Herrera EAU DE PARFUM 0.27 OZ MINI for MEN

Ch Bad Boy Cobalt Absolute by Carolina Herrera EAU DE PARFUM 0.27 OZ MINI for MEN

$20.99

Tracked low
Size
8 ml($2.62/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
5 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 13, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$21.69$20.99AVG $21.69Aug 11, 2026Sep 13, 2026
Aug 11, 2026 $21.69Sep 13, 2026 $20.99fell $0.70 (3.2%)

Range over this window: $20.99 to $21.69. Averaging $21.69, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Kaseer

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Glamorous Bouquet

    100 ml · EDP

    $17.49$0.17/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Casbah De Robert Piguet

    100 ml · EDP

    $159.59$1.60/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Escape

    50 ml · EDT

    $22.39$0.45/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Pour Homme

    50 ml · EDT

    $53.89$1.08/ml

    at FragranceNet