Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ch Good Girl Blush →

Ch Good Girl Blush by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

Ch Good Girl Blush by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

$20.99

Size
8 ml($2.62/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Escada Brisa Cubana

    100 ml · EDT

    $30.79$0.31/ml

    at FragranceNet

  • Ramon Monegal Siesta

    100 ml · EDP

    $208.59$2.09/ml

    at FragranceNet

  • Hermetica Darkoud

    100 ml · EDP

    $154.69$1.55/ml

    at FragranceNet

  • Elie Saab Le Bridal Perfume

    30 ml · EDP

    $36.39$1.21/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Niche Purple Amethyst Fleur

    90 ml · EDP

    $31.49$0.35/ml

    at FragranceNet

  • Sol De Janeiro Cheirosa 59 Delicia Drench

    90 ml · Mist

    $26.59$0.30/ml

    at FragranceNet

  • Ulric de Varens Varens Cafe Vanille

    100 ml · EDT

    $16.79$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Hugo Boss Boss The Collection Magnetic Musk

    100 ml · EDP

    $174.99$1.75/ml

    at FragranceNet