Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ch Good Girl Blush →

Ch Good Girl Blush by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 2.7 OZ *TESTER for WOMEN

Ch Good Girl Blush by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 2.7 OZ *TESTER for WOMEN

$135.09

Size
80 ml($1.69/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Paris Corner Taskeen Marina

    100 ml · EDP

    $22.39$0.22/ml

    at FragranceNet

    $7.60 cheaper than the next best store

  • Lacoste L.12.12 Rose Sparkling

    50 ml · EDT

    $34.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Le Bois Glace

    100 ml · EDP

    $81.89$0.82/ml

    at FragranceNet

  • The Harmonist Guiding Water

    50 ml · Parfum

    $260.39$5.21/ml

    at FragranceNet

  • Amouroud Sumptuous Flower

    100 ml · EDP

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Kate Spade New York Bloom

    60 ml · EDT

    $35.69$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Kajal III

    100 ml · EDP

    $175.69$1.76/ml

    at FragranceNet