Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ch Lunar Lover →

Ch Lunar Lover by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (LIMITED EDITION) for WOMEN

Ch Lunar Lover by Carolina Herrera EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (LIMITED EDITION) for WOMEN

$133.69

At typical
Size
100 ml($1.34/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
17 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 26 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$133.69$130.19AVG $130.19Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $130.19Sep 21, 2026 $133.69rose $3.50 (2.7%)

Range over this window: $130.19 to $133.69. Averaging $130.19, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Arlyn Sunset Coconut

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Sparkling Santal

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Green Phantom

    100 ml · EDP

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Ralph Lauren Polo

    118 ml · EDT · Tester

    $48.99$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Nishane Hundred Silent Ways

    15 ml · Extrait

    $58.79$3.92/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Ciel D'hiver

    100 ml · EDP

    $81.89$0.82/ml

    at FragranceNet

  • Cacharel Anais Anais L'original

    30 ml · EDT

    $21.69$0.72/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet