Insurrection Wild Cologne
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Charlie Silver →

$9.99$34.00
You save $24.01$0.10/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Revlon Charlie Silver Eau De Toilette is a fresh and vibrant fragrance that exudes timeless elegance. The scent opens with a bright blend of lime, pear, apricot, and peach, providing an energizing, fruity introduction. At its heart, the fragrance reveals a soft floral bouquet with hints of magnolia and lily-of-the-valley, creating a harmonious and feminine profile. The base is enriched with a creamy mix of sandalwood and heather, offering a warm and comforting finish. Launched in 1998, Charlie Silver is perfect for daytime wear, offering a balanced, light fragrance that is both refreshing and sophisticated.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low