Calvin Klein
3 providers
CK One
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml

Lowest live price · 200 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Calvin Klein Ck One Gold is $54.95 for 200 ml at Perfumania ($0.27/ml, read 2 hours ago), compared across 2 retailers.
Per millilitre the 200 ml works out at $0.27/ml against $0.60/ml for the 100 ml, so the 200 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 100 ml in 3 days of tracking is $59.99 on Sep 28; which is where it sits now.
200 ml · 2 providers
per ml: 2 sizes cannot share a dollar average
at 200 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|
| 100 mlbest $0.60/ml | $59.99best−20%read Oct 1, 2026, 05:17 UTC | sold out | $59.99across 1 provider |
| 200 mlbest $0.27/ml | not carried | $54.95best−20%tracked lowread Oct 1, 2026, 04:47 UTC | $54.95across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Calvin Klein fragrances we price across providers.
Calvin Klein
3 providers
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$29.99$0.60/ml
$25.89$0.26/ml
best of 2 providers at 100 ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$9.09$1.14/ml
$40.95$1.37/ml
best of 2 providers at 30 ml
$63.95$1.28/ml
best of 2 providers at 50 ml
$82.95$0.83/ml
$107.95$0.54/ml
best of 2 providers at 200 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Azzaro
3 providers
EDT · Men
$25.99$0.65/ml
$56.99$0.76/ml
$34.29$0.27/ml
best of 3 providers at 125 ml
Joop!
2 providers
EDT · Men
$39.99$0.53/ml
$44.95$0.36/ml
best of 2 providers at 125 ml
$54.95$0.27/ml
best of 2 providers at 200 ml
Issey Miyake
1 provider
EDT · Men
$23.95$0.60/ml
$30.95$0.41/ml
$38.95$0.31/ml
$54.95$0.27/ml