Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Cloud →

Cloud Perfume - 3.4 oz. Tester

Cloud Perfume - 3.4 oz. Tester

$63.99$72.00

−11%Tracked low

You save $8.01$0.64/ml

Size
100 ml($0.64/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
4 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Ariana Grande Cloud Perfume is a dreamy, modern fragrance that captures a sense of comfort, optimism, and playful sophistication. Designed for women who love sweet yet airy scents, cloud perfume blends creamy gourmand notes with soft florals and warm woods to create an addictive and uplifting scent experience.The fragrance opens with a fresh and calming blend of lavender, pear, and bergamot, offering a light, fruity brightness with a soothing aromatic touch. At the heart, ariana grande cloud eau de parfum reveals its signature creamy character through notes of whipped cream, coconut, praline, and vanilla orchid, adding sweetness and warmth without feeling heavy. As the scent settles, a soft base of musk and woody notes provides balance and longevity, leaving a cozy, sensual trail that feels both comforting and elegant.Perfect for everyday wear, casual outings, or relaxed evening moments, ariana grande cloud perfume is versatile, approachable, and effortlessly charming. Its unique balance of sweetness and freshness makes it an ideal signature scent for women who enjoy modern, feel-good fragrances.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.

Related deals

  • Miu Miu L’eau Bleue

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Yardley London English Lavender

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Bvlgari Omnia Pink Sapphire

    65 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Miu Miu L’eau Rosee

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Eau De Parfum

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics