Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Club de Nuit Lionheart →

Club de Nuit Lionheart Cologne - 3.6 oz.

Club de Nuit Lionheart Cologne - 3.6 oz.

$39.99$55.00

−27%

You save $15.01$0.36/ml

Size
110 ml($0.36/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Club de Nuit Lionheart Cologne by Armaf is a bold and charismatic eau de parfum for men that blends freshness with rich, addictive warmth. The fragrance opens with a clean and aromatic burst of lavender and mint, creating an energizing and confident first impression. As it develops, smooth benzoin and creamy vanilla add depth and refinement, giving the scent a slightly sweet yet sophisticated heart. The base is warm and masculine, featuring tobacco, honey, and tonka bean, which leave a long-lasting, sensual trail. Powerful yet balanced, Club de Nuit Lionheart is crafted for men who enjoy a strong, modern fragrance that feels confident, refined, and unmistakably commanding.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet