Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Platinum →

$91.99$95.00
You save $3.01$1.53/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Coach Platinum Cologne is a bold and magnetic scent designed for the modern man who exudes confidence and charisma. Inspired by the spirit of adventure and urban sophistication, this fragrance is both powerful and smoothâperfect for those who leave a lasting impression. It opens with a vibrant burst of pineapple, black pepper, and juniper berries, offering a fruity yet spicy introduction. At the heart, the blend of cashmeran, sage, and geranium adds warmth and a slightly aromatic edge. The scent finishes with a rich, sensual dry-down of vanilla, leather, sandalwood, and patchouli, making it an irresistible and masculine fragrance. Ideal for day-to-night wear, Coach Platinum for men is luxurious without being overpowering. If you're looking for a fragrance that speaks of style, depth, and individuality, Coach Platinum Menâs Cologne checks all the boxes. Whether you're exploring coach platinum men's cologne or a standout coach cologne platinum for your collection, this is a top-tier choice.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet