Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Confidential Platinum →

Confidential Platinum EDP - 100Ml by Lattafa

Confidential Platinum EDP - 100Ml by Lattafa

$29.99

Tracked low
Size
100 ml($0.30/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
Availability
In stock
Price last checked
this minute
Get this deal at Intense Oud ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Pride Affection Fragrance

    100 ml

    $19.99$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Maitre

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi Hawas London

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    $10.00 cheaper than the next best store

    tracked low