Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Cool Water →

Cool Water by Davidoff EDT SPRAY 4.2 OZ (UNBOXED) for MEN

Cool Water by Davidoff EDT SPRAY 4.2 OZ (UNBOXED) for MEN

$25.19

At typical
Size
125 ml($0.20/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Unboxed
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
27 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 10, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$25.19$24.49AVG $24.49Aug 11, 2026Sep 10, 2026
Aug 11, 2026 $24.49Sep 10, 2026 $25.19rose $0.70 (2.9%)

Range over this window: $24.49 to $25.19. Averaging $24.49, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Nicole Miller Cologne

    125 ml · EDT · Tester

    $22.99$85.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Christian Audigier Ed Hardy

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$75.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • MS Blue Cologne

    90 ml · EDT · Tester

    $35.00$105.00$0.39/ml

    at Fragrance Outlet

  • Vera Wang Glam Princess Perfume

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$82.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lanvin Arpege

    100 ml · EDP · Tester

    $29.99$90.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Incanto Charms

    100 ml · EDT · Tester

    $44.99$80.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

  • Aquolina Pink Sugar

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$60.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Jesus del Pozo Halloween Blue Drop

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics