Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Tubereuse Indiana →

Creed Tubereuse Indiana by Creed EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

Creed Tubereuse Indiana by Creed EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

$378.69

Over typical
Size
75 ml($5.05/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
41 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

10% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$378.69$285.59AVG $322.08Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $285.59Sep 21, 2026 $378.69rose $93.10 (32.6%)

Range over this window: $285.59 to $378.69. Averaging $322.08, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Coach Cherry

    90 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Sparkling Santal

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Dolce & Gabbana The One

    45 ml · Parfum

    $100.09$2.22/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Floral Woody

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Green Phantom

    100 ml · EDP

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Coach Pure Platinum

    100 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.84/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Sunset Coconut

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $94.49$0.94/ml

    at FragranceNet