Milton-Lloyd President
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Curve Black →

$37.99$47.00
You save $9.01$0.51/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched in 2017, Curve Black has amassed a huge following thanks to its great marketing and campaign efforts. With strong, distinct notes perfectly blended to create an enticingly masculine scent, this one is for the men who go after their fantasies. SCENT Top Notes are Bergamot, Violet Leaf, Nutmeg. Middle Notes are Clary Sage, Lavender, Moss. Base Notes are Tonka Bean, Teak Wood, Sandalwood, Leather.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet