Taylor Swift Wonderstruck Enchanted Taylor Swift
15 ml · EDP
$121.79$8.12/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Curve Connect →

$16.79
Tracked lowOpens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Liz Claiborne in 2008, Curve Connect by Liz Claiborne for MEN posesses a blend of: teas, tonka bean, sandalwood, tobacco flower It is recommended for casual wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.
15 ml · EDP
$121.79$8.12/ml
at FragranceNet
100 ml · EDC
$13.29$0.13/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP · Tester
$97.29$0.97/ml
at FragranceNet
100 ml · EDT · Tester
$76.29$0.76/ml
at FragranceNet
236 ml · Mist
$10.49$0.04/ml
at FragranceNet
236 ml · Mist
$10.49$0.04/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$32.89$0.33/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$62.99$0.63/ml
at FragranceNet