Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Curve Connect →

Curve Connect Cologne - 4.2 oz.

Curve Connect Cologne - 4.2 oz.

$29.99$54.00

−44%

You save $24.01$0.24/ml

Size
125 ml($0.24/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Intense, refreshing and vibrant, this classic scent from the house of Liz Claiborne is infused with exotic natural accords of warm tonka beans and wild sandalwood. A single spritz of this exquisite Curve Connect on all pulse points after showering will keep you pleasantly fragranced for several hours. As divinely refreshing as it is, the Curve Connect comes in an incredibly bold and stylish red glass atomizer with a flamboyant logo in black and silver to further accentuate its intrepid appeal. SCENT Top Notes are Tonka Bean, Sandalwood Middle Notes are Balsamic, Woody Base Notes are Warm Spicy, Powdery

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet