Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Curve Crush →

Curve Crush Cologne - 2.5 oz.

Curve Crush Cologne - 2.5 oz.

$34.99$47.00

−26%

You save $12.01$0.47/ml

Size
75 ml($0.47/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
19 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

With its masculine blend of spices and hints of musk, ginger, and vetiver the Curve Crush Cologne features a woody fragrance for men, which is perfect for casual day wear. Jean-Marc Chaillan and Pascal Gaurin are the creators of this arboraceous and aquatic fragrance which was originally launched in 2004. SCENT Top Note: Bartlett Pear, Coriander, Basil, and Bergamot. Middle Notes: Blue Lavender, Green Violet, Living Sage, Ginger. Base Notes: Spicy Cardamom, Musk, Vetiver.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet