Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Dahlia Divin →

$116.99$128.00
You save $11.01$1.56/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
The Dahlia Divin perfume was unveiled by the Givenchy design house in 2014. The fragrance was created by Francois Demachy. The succulent and sweet introductory notes from the Mirabelle plum and white flower duo are followed by an elegant jasmine heart. The perfume dries down to an earthy and sensual sandalwood base that lingers even once you have left the room. SCENT Top notes of white flowers and Mirabelle plum Middle notes of jasmine Base notes of sandalwood
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet