Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Daisy Ever So Fresh →

Daisy Ever So Fresh Perfume - 1.0 oz.

Daisy Ever So Fresh Perfume - 1.0 oz.

$95.99$139.00

−31%Tracked low

You save $43.01$3.20/ml

Size
30 ml($3.20/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Marc Jacobs' Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum is bright and tropical, a lighter take within the Daisy family. Mango, pineapple and mandarin orange open with a juicy, tropical freshness, while orange blossom and rose water bring a soft floral heart. Cashmere wood closes the composition with a smooth, gentle finish. This fruity floral fragrance suits warm weather wear.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low